Gynekologická ordinace v Praze GynCare poskytuje zdravotní péči v rámci oboru gynekologie a porodnictví  klientům Všeobecné zdravotní pojišťovny, Vojenské zdravotní pojišťovny, Zdravotní pojišťovny Škoda, Oborové zdravotní pojišťovny, Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, České průmyslové zdravotní pojišťovny a Revírní bratrské zdravotní pojišťovny, navštívit nás mohou i osoby bez zdravotního pojištění. V tom případě se cena za ošetření účtuje s souladu s ceníkem.

Gynekologické problémy | Léčba

 

Poruchy menstruace Klimakterium Gynekologické záněty Gynekologické výtoky Gynekologické operace Cysta vaječníku
Bolest v podbřišku Pánevní bolest Myomy v děloze Bolesti při pohlavním styku Pohlavní choroby

Soukromá gynekologická ordinace

Soukromá gynekologická ordinace poskytuje komplexní gynekologická vyšetření, zahrnující preventivní gynekologické prohlídky, zabývá se léčbou  gynekologických obtíží jako jsou záněty, výtoky, bolesti v podbřišku nejrůznějšího původu, problémy spojenými s nálezy vaječníkových cyst, endometriózy či děložních myomů. antikoncepčním poradenstvím, péčí o těhotné ženy a nabízí i drobnou gynekologickou operativu.

Důraz klademe na kvalitu poskytované péče, veškeré odborné úkony jsou poskytovány vysoce kvalifikovanými lékaři, a to jak po stránce odborné – s využitím moderního přístrojového vybavení, samozřejmostí je ultrazvuková diagnostika (Sonoace X8) s možností 3D projekce,  které se neustále obměňuje v rámci nových medicínských poznatků,   tak po stránce organizační – naším cílem je nabídnout vysoce kvalifikovanou péči v příjemném prostředí a bez zbytečného čekání.

 

Výhody gynekologické ordinace GynCare

Preventivní gynekologická prohlídka nespočívá pouze v klasické kontrole, kolposkopickém vyšetření a transvaginálním sonografickém vyšetření, ale je rozšířena o celou řadu doplňujících testů jako je mikrobiologická  kultivace jejímž závěrem je v případě pozitivního nálezu i stanovení citlivosti na konkrétní lék a tudíž od počátku záruka úspěšné léčby, kromě standardního odběru vzorku na cytologii nabízíme možnost tzv. LBC testu (Liquid based cytologie) metodou ThinPrep Pap Test. Tento typ vyšetření zaručuje výrazně vyšší spolehlivost a je proto doporučován ženám  u kterých již v minulosti byly diagnostikovány změny na děložním čípku. Vyšetření je možno rozšířit o test na pozitivitu vysoce rizikových typů  virů  HPV (humánní papilomavirus),  eventuálně o odběr vzorku tkáně z děložního čípku – tzv. biopsie. Jedná se o minimální zákrok  u kterého není potřebné lokální znecitlivění, výsledky vyšetření dostává lékař do dvou týdnů.

Tyto zmíněné úkony nám umožňuje intenzivní spolupráce s Bioptickou laboratoří v Plzni, držitelkou celé řady certifikátů a akreditací. Komplexnost péče doplňuje rovněž široká paleta krevních testů.

Prevenci doplňuje rovněž vyšetření prsů –  na sonografické vyšetření jsou odesílány ženy všech věkových kategorií pokud se v rodině již jakékoliv onemocnění prsů vyskytlo, dále pacientky s obtížemi (bolestivost, nahmatání blíže neurčeného útvaru při samo-vyšetření apod.).

Ženy ve věkové kategorii 45 let a výše jsou pak pravidelně odesílány na mamografické RTG vyšetření do akreditovaných pracovišť (např. Brest Unit Prague) která se zabývají nejen diagnostikou ale i léčbou, pokud je to třeba.

Gynekologická ordinace v Praze GynCare – nabízíme více

Gynekologická ordinace GynCare nabízí antikoncepční poradnu s lékařem proberete veškeré otázky týkající se možností ochrany před neplánovaným početím. Lékař vyslechne vaše požadavky a posoudí, zda je možno antikoncepci nasadit a doporučí vhodný typ. Vlastnímu nasazení předchází vyšetření jaterních testů, v případě, že máte varixy (křečové žíly) nebo jakékoliv poruchy krevní srážlivosti bude požadovat vyjádření specialisty – hematologa nebo internisty, případně flebologa.

Ochrana je možná více způsoby, nejčastěji formou tablet užívaných 1x denně nebo ve formě náplastí, eventuálně zaváděných kroužků. Velmi oblíbená je i varianta ochrany pomocí nitroděložních tělísek. Ta v naší ambulanci lékaři běžně aplikují, volit je možno mezi nehormonálními tělísky Multiload Cu či Gynefix, hormonální nabízíme Mirenu. Všechny typy jsou funkční po dobu 5 let, zavedení i odstranění je prováděno ambulantně.

Veškeré potřebné laboratorní odběry jsou prováděny v rámci ordinace, bez nutnosti zvláštního objednání a docházení na vzdálená pracoviště. V případě akutních obtíží, které vyžadují hospitalizaci nebo superkonsiliárních vyšetření, spolupracuje společnost GynCare s předními klinickými pracovišti v Praze.