První návštěva u nás

První kontakt klientů s naší ordinací probíhá v místnosti recepce. V příjemném prostředí se Vás ujme naše asistentka Ivana Hucková, která zajišťuje kromě objednávání pacientů, vystavení zdravotní karty a veškeré potřebné dokumentace také odbornou činnost jako je sestavení základní anamnézy pacienta ještě před návštěvou lékaře.

V rámci gynekologicko-porodnické ordinace potom vede prenatální poradnu, provádí případné aplikace injekcí a laboratorní odběry.

Jaký je postup?

Po příchodu Vás uvítáme v útulné, moderně zařízené recepci. Zde pracuje porodní asistentka Ivana Hucková  se kterou  jste si již domlouvali telefonicky nebo elektronicky Vaší první návštěvu.

Objednáváme ke konkrétnímu lékaři, takže od prvního okamžiku budete vědět, zda jste pacientkou MUDr. Mikulíka, MuDr. Tesaře nebo MUDr. Kosové na gynekologii, MUDr. Jelínkové, MUDr. Měřínské nebo MUDr. Čapkové na psychiatrii.

Sestra po Vás bude požadovat kartičku zdravotní pojišťovny, převezme  zprávy z vyšetření jinde, pokud jimi disponujete. Žádanka o vyšetření není nutná, záleží pouze na Vás, zda jste se rozhodli, že naší péči potřebujete. Pokud máte zájem sdělit, kdo byl Váš předchozí ošetřující lékař požádá Vás o kontaktní údaje a následně si vyžádá výpis z dokumentace.

Vystaví Vám novou zdravotní kartu a sepíše s Vámi základní anamnézu, tu předává lékaři, který s Vámi bude dále pracovat. V rámci gynekologicko-porodnické ordinace vede prenatální poradnu, u všech pacientů provádí případné aplikace injekcí a laboratorní odběry.

recepce-quest

Po návštěvě Gyncare

Po návštěvě lékaře domlouvá další termíny pro kontroly, pokud je to potřebné. Cílem objednávání na konkrétní den a čas je zajistit Vám ošetření v takové době, která Vám nejlépe vyhovuje a nejméně naruší výkon Vašich pracovních  povinností. Čekací dobu tak zkracujeme na minimum.